Drag

Support center 055-5073624

צרו אתנו קשר

Awesome Image Awesome Image

שיווק דיגיטלי

ב-DevWorld, אנו מספקים שירותי שיווק דיגיטליים מקיפים שנועדו להניע את המותג שלך לגבהים דיגיטליים חדשים. הצוות שלנו מתמחה באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) כדי לשפר את הנראות המקוונת שלך ופרסום תשלום לפי קליק (PPC) כדי להגיע ביעילות ללקוחות. אנו מבינים את כוחה של המדיה החברתית בעולם של ימינו ומציעים אסטרטגיות שיווק מותאמות אישית כדי לבנות את המותג שלך ולתקשר עם הקהל שלך ביעילות. המומחיות שלנו בשיווק תוכן מבטיחה שהסיפור של המותג שלך מסופר בצורה משכנעת ויצירתית. לעומת זאת, פתרונות השיווק שלנו בדוא"ל מותאמים לשמור על מעורבות ומידע על הלקוחות שלך.

אנו מאמינים בכוחה של קבלת החלטות מונעת נתונים, וזו הסיבה שהשירותים שלנו מתרחבים לניתוח ודיווח מעמיקים. גישה זו עוקבת אחר האפקטיביות של מאמצי השיווק שלך ומספקת תובנות מעשיות לאסטרטגיות עתידיות. מיצירת תוכן מונחה קידום אתרים ועד לניהול קמפיינים משפיעים על PPC והעלאת הנוכחות שלך במדיה החברתית ועד לביצוע אסטרטגיות שיווק עוצמתיות בדוא"ל, הצוות שלנו מחויב לספק פתרון שיווק דיגיטלי הוליסטי ואפקטיבי. תן לנו לעזור לך לנווט במורכבות של העולם הדיגיטלי ולהשיג את הצמיחה והנוכחות המקוונת שמגיעה למותג שלך.

 • + אופטימיזציה
 • + אסטרטגיה
 • + אפיון
 • + פיתוח
 • + קידום
 • + מעקב
Awesome Image
Awesome Image

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

 • מחקר מילות מפתח מעמיק: מומחי ה-SEO שלנו מתעמקים במחקר מילות מפתח מקיף, חושפים מונחים וביטויים שבהם קהל היעד שלך משתמש. מחקר זה אינו עוסק רק במציאת מילים; זה עוסק בהבנת כוונת המשתמש, מגמות והתנהגות חיפוש, כדי להבטיח שהאתר שלך מדורג עבור השאילתות הנכונות.
 • אופטימיזציה לאתר ומחוץ לאתר: אנו מאזנים בין אופטימיזציה לדף, חידוד תוכן ומטא תגיות עם טקטיקות מחוץ לדף כמו בניית קישורים איכותית. גישה הוליסטית זו מגבירה את הסמכות והנראות של האתר שלך, ומשפרת את הדירוג שלו במנועי החיפוש.
 • שירותי קידום אתרים מקומי: עבור עסקים מקומיים, אסטרטגיות קידום אתרים מקומיות שלנו מייעלות את הנוכחות המקוונת שלך כדי לשלוט בתוצאות החיפוש המקומיות. זה כולל אופטימיזציה של רישומי 'Google לעסק שלי', ציטוטים מקומיים ומילות מפתח במיקוד גיאוגרפי, שהם חיוניים לעסקים המעוניינים למשוך לקוחות קרובים.
 • סקירת SEO ופיתוח אסטרטגיה: ביקורת SEO רגילה חיונית לזיהוי תחומי שיפור. אנו מספקים ביקורות מקיפות והמלצות אסטרטגיות, ומבטיחים שהאתר שלך יישאר מעודכן עם שיטות העבודה המומלצות העדכניות ביותר של SEO ושינויי אלגוריתמים.

פרסום בתשלום לפי קליק (PPC)

 • מסעות פרסום מותאמים אישית: אנו יוצרים קמפיינים מותאמים אישית של PPC המותאמים למטרות העסקיות שלך. זה כרוך בניתוח שוק יסודי, זיהוי הפלטפורמות היעילות ביותר (Google Ads, Bing Ads) ויצירת מודעות שיהיו מהדהדות עם קהל היעד שלך.
 • אופטימיזציה של שיעור המרות: המיקוד שלנו משתרע מעבר לקליקים ועד להמרות בפועל. אנו עושים אופטימיזציה מתמדת של הקמפיין, המודעה, דפי נחיתה וקריאות לפעולה, ומבטיחים שמסעות הפרסום שלך ב-PPC הופכים מבקרים ללקוחות.
 • אופטימיזציה של דפי נחיתה: קמפיין PPC מוצלח זקוק לדפי נחיתה מושכים. אנו מבצעים אופטימיזציה של דפים אלו להמרות גבוהות, תוך התמקדות בעיצוב, בתוכן ובחוויית משתמש, ומבטיחים שהם מתאימים למסר המודעה.
 • ניהול תקציב ומעקב החזר ROI: אנו מנהלים בקפידה את הוצאות המודעות שלך כדי להבטיח החזר ROI מרבי. הניתוח וההתאמות השוטפות שלנו בקמפיינים מבטיחים שכל דולר שהוצא תורם להשגת יעדי השיווק שלך.

שיווק באמצעות תוכן

 • פיתוח אסטרטגיית תוכן: אסטרטגיית התוכן שלנו בנויה על הבנת קהל היעד שלך ומה הם מעריכים וחשוב להם. אנו יוצרים תוכנית מותאמת הכוללת צורות שונות של תוכן כדי למשוך, ליידע ולהמיר את הקהל שלך ללקוחות.
 • יצירת תוכן מגוון: מפוסטים ומאמרים בבלוג ועד אינפוגרפיקה וסרטונים, יצירת התוכן שלנו היא אקלקטית ומותאמת. אנו מבטיחים שכל פיסת תוכן תואמת את המותג שלך ופונה לקהל היעד שלך.
 • תוכן מונחה SEO: אנו יוצרים תוכן מרתק המותאם למנועי חיפוש. זה כולל שימוש במילות מפתח ממוקדות, אופטימיזציה של כותרות והבטחה שהתוכן מובנה כך שידרג היטב בתוצאות החיפוש.
 • הפצת תוכן: יצירת תוכן מעולה היא רק הצעד הראשון. אנו מתמקדים גם בהפצת תוכן זה בערוצים שונים – מדיה חברתית, ניוזלטרים בדוא"ל או פלטפורמות אחרות, תוך מקסום טווח ההגעה וההשפעה שלו.

ניתוח נתונים ודוחות

 • תובנות מונעות מידע: הגישה שלנו לשיווק דיגיטלי היא מונעת נתונים. אנו משתמשים בניתוח כדי לאסוף תובנות לגבי הקהל שלך, ביצועי מסע הפרסום והנוכחות הכוללת באינטרנט.
 • דוחות מותאמים אישית: אנו מספקים דוחות מותאמים אישית המותאמים לצרכים ולמטרות שלך. דוחות אלה מציעים תובנות ברורות והמלצות ניתנות לפעולה, ועוזרים לך לקבל החלטות מושכלות לגבי אסטרטגיות השיווק שלך.
 • מעקב המרות ואופטימיזציה: מעקב אחר המרות הוא חיוני להבנת היעילות של מסעות הפרסום שלך. אנו עוקבים אחר מדדי המרות שונים, מבצעים אופטימיזציה של קמפיינים לתוצאות טובות יותר.
 • ניתוח תחרותי: שמירה על עין על המתחרים שלך היא חיונית. אנו עורכים ניתוח תחרותי יסודי, מזהים הזדמנויות ואסטרטגיות כדי לשמור אותך קדימה בשוק שלך

צאו איתנו למסע השיווק הדיגיטלי שלכם

הצטרפו אלינו ובנו את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם עם המקצוענים שלנו. הצוות שלנו מחויב להבין את האתגרים העסקיים הייחודיים שלך ולספק פתרונות שמביאים ערך וצמיחה אמיתיים. בואו נשתף פעולה כדי למצות את מלוא הפוטנציאל של המותג שלכם בתחום הדיגיטלי. צור איתנו קשר עוד היום כדי להתחיל מסע של טרנספורמציה והצלחה.

מתכננים אסטרטגיות יעילות ומניבות כבר שנים

תכנון אסטרטגיית שיווק דיגיטלית יעילה הוא כמו תכנון מסע מוצלח. ראשית, עליך לדעת את היעד שלך (המטרות העסקיות שלך), להבין את הרכב והמסלולים שלך (הכלים והפלטפורמות הדיגיטליות הזמינות), ולאחר מכן לקבוע את המסלול הטוב ביותר להגיע לשם.

 1. הגדירו יעדים ברורים: הגדירו מה אתם רוצה להשיג עם מאמצי השיווק הדיגיטלי שלכם. זה יכול להיות הגברת המודעות למותג, הגברת המכירות או הגדלת המעקב אחריכם באינטרנט.
 2. הבינו את הקהל שלכם: בדיוק כמו לדעת את מי אתם לוקחים למסע, זה חיוני להבין את הקהל שלכם. מהם תחומי העניין וההתנהגויות שלהם, ואיפה הם מבלים את זמנם באינטרנט?
 3. בחרו את הערוצים הנכונים: בהתבסס על קהל היעד שלכם, החליטו אילו ערוצים דיגיטליים (כמו מדיה חברתית, דואר אלקטרוני או מנועי חיפוש) הם הטובים ביותר להגיע אליהם. זה כמו לבחור את הדרכים או השבילים הנכונים כדי להגיע ליעד שלכם ביעילות.
 4. צרו תוכן מרתק: פתחו ערוצי תוכן המתאימים לקהל היעד שלכם. זה יכול לכלול פוסטים בבלוג, סרטונים ופוסטים במדיה חברתית. התוכן צריך להיות מרתק, בעל ערך ורלוונטי לקהל שלכם.
 5. השתמשו בקידום אורגני וממומן: זה כמו שיש לכם ג׳י פי אס למסע, שעוזר לאתר שלך להימצא בקלות באינטרנט. פרסום ממומן (תשלום לפי קליק) יכול להיות מהיר יותר, ויעזור לכם להגיע לקהל שלכם באמצעות מודעות בתשלום.
 6. מעקב וניתוח תוצאות: השתמשו בכלים ייעודיים כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלכם. האם האתר מגיע ליותר אנשים? האם המכירות של העסק גדלות? זה כמו לבדוק את ה-GPS שלך ולהבטיח שאתה בדרך הנכונה.
 7. התאמה לפי הצורך: בדיוק כפי שאתם עלולים להיתקל במעקפים או בדרך טובה יותר במסע, התאם את האסטרטגיה שלך על סמך מה עובד ומה לא.

בקיצור, אסטרטגיית שיווק דיגיטלית מתוכננת היטב לוקחת בחשבון את המטרות של העסק, מבינה את הקהל שלו, בוחרת את הערוצים והתוכן המתאימים ומתאימה את עצמה כל הזמן בהתאם לביצועים.

ניתן להשוות פיתוח אסטרטגיה שיווקית לעסק לתכנון אירוע מפואר כמו חתונה או כנס גדול. הזמן שלוקח משתנה בהתאם למספר גורמים:

 1. מורכבות וגודל העסק: כשם שחתונה גדולה יותר עם יותר אורחים דורשת יותר תכנון, עסק מורכב יותר או עסק עם מגוון רחב יותר של מוצרים ושירותים יזדקקו ליותר זמן כדי לפתח אסטרטגיה שיווקית יעילה. זה יכול לנוע בין כמה שבועות לחברות קטנות למספר חודשים עבור תאגידי ענק יותר.
 2. דרישות מחקר: זה כמו חיפוש מיקומים והבנת העדפות האורחים לאירוע. מחקר שוק מעמיק, הבנת הדמוגרפיה של הלקוחות וניתוח מתחרים יכולים להוסיף זמן ליצירת אסטרטגיה.
 3. יעדים ויעדים: הצבת יעדים ברורים לאסטרטגיה דומה להגדרת המטרה והציפיות של אירוע. ככל שהתוכניות יהיו יותר ספציפיות ושאפתניות, כך ייקח יותר זמן לפתח אסטרטגיה שיכולה להשיג אותן באופן ריאלי.
 4. אינטגרציה עם פונקציות עסקיות אחרות: זה כולל יישור אסטרטגיית השיווק להיבטים אחרים של העסק, בדומה לתיאום ספקים ולוחות זמנים שונים לאירוע. ככל שיידרש יותר אינטגרציה, כך התהליך עשוי להימשך זמן רב יותר.
 5. תהליך אישור ומשוב: בדומה לתיקון תכניות אירועים המבוססים על משוב מבעלי עניין שונים, פיתוח אסטרטגיית שיווק כרוך לרוב בסבבים של ביקורות ואישורים, במיוחד בארגונים גדולים יותר, שיכולים להאריך את ציר הזמן.

לסיכום, פיתוח אסטרטגיה שיווקית לעסק עשויה להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים, בהתאם למורכבות העסק, צרכי המחקר, היעדים, האינטגרציה עם תחומים עסקיים אחרים ותהליך האישור הפנימי.

שימוש בכלים ייעודיים לפיתוח אסטרטגיית שיווק דיגיטלית הוא כמו להחזיק סט כלים מיוחדים בארגז כלים, שכל אחד מהם מיועד למשימה מסוימת. מספר כלים נועדו לסייע בהיבטים שונים של אסטרטגיית שיווק דיגיטלית. הנה כמה דוגמאות:

 • כלי מחקר שוק: אלה הם כמו זכוכית המגדלת של הבלש שלך. הם עוזרים לך לאסוף נתונים על הקהל שלך, המתחרים ומגמות השוק שלך. כלים כמו Google Analytics, SEMrush ו-Arefs יכולים לספק תובנות חשובות.
 • כלים לניהול מדיה חברתית: חשבו על אלה כמו גאדג'ט מטבח רב-תכליתי שעוזר לכם לבשל, למזג ולהגיש הכל באחד. כלים כמו Hootsuite או Buffer עוזרים לך לתזמן פוסטים, לנהל מספר חשבונות ולעקוב אחר מעורבות במדיה חברתית.
 • כלי קידום אתרים: אלה הם כמו עזרי ניווט שעוזרים לך למצוא את המסלול הטוב ביותר במסע. הם עוזרים לבצע אופטימיזציה של האתר והתוכן שלך כדי לדרג גבוה יותר בתוצאות של מנועי החיפוש. דוגמאות כוללות Moz, Ahrefs ומתכנן מילות המפתח של גוגל.
 • כלים ליצירת תוכן: אלו הם הפלטה והמברשות של האמן שלך. כלים כמו Canva לעיצוב גרפי או Grammarly לכתיבה עוזרים לך ליצור תוכן מרתק וללא שגיאות.
 • כלים לשיווק בדוא"ל: חשבו על אלה כמו הדוור שלכם, המעביר הודעות ישירות לבתיהם של אנשים. כלים כמו Mailchimp או Constant Contact עוזרים לך לעצב קמפיינים בדוא"ל, לנהל רשימות מנויים ולנתח את ביצועי הקמפיינים.
 • כלי ניתוח וכלי דיווח: אלה הם כמו מחשבון ופנקס חשבונות לעסק, שעוזרים לך לעקוב אחר ביצועים ולמדוד תוצאות. גוגל אנליטיקס היא בחירה פופולרית, המציעה תובנות מפורטות לגבי תנועת האתר והתנהגות המשתמשים.

כל אחד מהכלים הללו משרת מטרה ספציפית בפיתוח ויישום אסטרטגיית שיווק דיגיטלית יעילה, בדומה לאופן שבו כלים שונים בארגז כלים משמשים למשימות אחרות בפרויקט.

דוח חודשי לשיווק דיגיטלי הוא כמו בדיקת בריאות חודשית. זה נותן לך סקירה כללית של ביצועי מאמצי השיווק שלך. הנה כמה אלמנטים מרכזיים שאתה יכול לצפות לראות:

 1. סקירת תנועה באתר: זה כמו לספור את מספר המבקרים בחנות. זה מראה כמה אנשים ביקרו באתר שלך. זה יכול לכלול פרטים כמו מאילו ערוצים הם הגיעו (כמו מנועי חיפוש, מדיה חברתית וכו').
 2. מדדי מעורבות: זה כמו לראות איך אנשים מקיימים אינטראקציה בחנות. האם הם דפדפו, או שניסו משהו? במונחים דיגיטליים, הוא כולל צפיות בדפים, זמן שהייה באתר ופעולות שנעשו.
 3. ביצועי SEO: זה כמו לבדוק עד כמה השלט של החנות שלך גלוי מהרחוב. זה מראה עד כמה האתר שלך מדורג במנועי החיפוש וכולל מדדים כמו דירוג מילות מפתח ותעבורת חיפוש אורגנית.
 4. ביצועי מדיה חברתית: זה כמו להסתכל על האופן שבו אנשים מדברים על החנות שלך ומקיימים אינטראקציה עם הפרסומות שלך. זה כולל נתונים מערוצי המדיה החברתית שלך, כמו צמיחת עוקבים, שיעורי מעורבות וטווח הגעה.
 5. מדדי שיווק בדוא"ל: זה כמו מעקב אחר הצלחת העלונים שאתה שולח. זה מראה עד כמה מצליחים מסעות הפרסום שלך באימייל, כולל שיעורי פתיחה, שיעורי קליקים והמרות מהודעות דוא"ל.
 6. ביצועי מודעות בתשלום: אם אתה מציג מודעות, זה כמו להעריך את האפקטיביות של פרסומות בתשלום. הוא כולל נתונים על הוצאות פרסום, שיעורי קליקים והחזר על ההשקעה (ROI) של המודעות.
 7. המרות ומכירות: זה כמו בשורה התחתונה – כמה אנשים רכשו או ביצעו פעולה רצויה עקב מאמצי השיווק שלכם. הוא עוקב אחר שיעורי ההמרה, מספרי המכירות וההכנסות הכוללות שנוצרו.
 8. המלצות ותובנות: זה כמו לקבל עצות לגבי מה לשנות בחנות לתוצאות טובות יותר. הדוח עשוי לכלול הצעות לשיפור אסטרטגיות השיווק שלך על סמך הנתונים.

לסיכום, דוח חודשי מספק סקירה מקיפה של כל פעילויות השיווק הדיגיטלי שלך, מראה מה עובד, מה לא, והיכן יש מקום לשיפור.

בואו נעבוד ביחד

נשמח לשמוע עוד על הפרויקט שלך